Tisztelt Szülők, Kedves Növendékeink!

Május közepéig fel kell mérnünk, hogy kik azok a növendékeink, akik továbbra is szeretnék folytatni alapfokú művészeti tanulmányaikat a 2020-2021-es tanévben.

Mivel a jelenlegi helyzetben személyesen nem tudjuk kiosztani a jelentkezési lapokat, ezért úgy döntöttünk, hogy elektronikus formában kiküldjük az e-mail címükre, melyet kérjük, hogy kitöltve küldjék vissza iskolánk e-mail címére: monorzene@monornet.hu

Szeretettel várjuk leendő növendékeink jelentkezését is a Monori Budai Imre Alapfokú Művészeti Iskolába a 2020/2021. tanévre – hegedű, zongora, gitár, furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, fagott, trombita, dob, magánének, szolfézs és hangszer nélküli előképző tanszakra.
A jelentkezési lap letölthető honlapunkról: http://zeneiskola.monor.hu, amelyet kitöltve 2020. május 20-ig küldhetnek el a monorzene@monornet.hu e-mail címre.

A jelentkezéssel kapcsolatban szívesen adunk bővebb tájékoztatást az alábbi elérhetőségeken:

Zsombok Erika intézményvezető: 06-30-7931-855

Edőcs Tamás intézményvezető-helyettes: 06-30 – 793-1829

Kissné Bajkai Sarolta iskolatitkár 06-30- 7931-641

A jelentkezési lap innen tölthető le.